ZUMBA!!

IMG_2779 IMG_2781

Wczoraj odbyły się kolejne zajęcia ZUMBY prowadzone przez Ewę Armatę. Jej zajęcia przepełnione są prawdziwą pasją i energią.Jeśli chcecie połączyć przyjemne z pożytecznym to Zumba jest kolejnym pomysłem na świetne spędzenie wolnego czasu!

Wspomnę krótko dla zainteresowanych czym jest ZUMBA.

Jest to połączenie prostych kroków tanecznych,świetnych kombinacji kroków i rytmów latynoskich oraz międzynarodowych, tj. merengue, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco, samba, taniec brzucha, cha-cha, rumba, twist i wiele innych, które wraz z energetyczną muzyką porywają do zabawy! Rewelacyjne zajęcia kształtujące sylwetkę, poprawiające kondycję, wyzwalające potężne dawki pozytywnej energii dla wszystkich kochających gorące latynoskie rytmy i lubiących tańczyć.

Zima już minęła, więc pora wziąć się w garść, zmotywować i zawitać do naszego klubu Kochani! :)Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Kolejne zajęcia Zumby : Piątek godzina 17:00.

Do zobaczenia na miejscu! :):)

3 Comments
    • Zajęcia z Indoor Cycling (Spinning) na chwilę obecną nie odbędą się w Klubie EUROGYM, gdyż Instruktor się wycofał ze współpracy. Zapraszamy jednak na inne bardzo ciekawe zajęcia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>