UPAŁY nam nie straszne! ;p

upal_afp_450

Dzień dobry Klubowicze! ;))

Dzisiejszy wpis aż się prosi aby go opublikować! Dlaczego?

Bo ostatnio chyba każdy z nas przejęty jest naszą pogodą- tym jakie ciepło ogarnia nasz kraj! :)

Na polu przynajmniej 30 stopni przez co mimo nawiewu chłodzącego w sali fitness jest naprawdę ciepło! ;p A co za tym idzie- intensywne zajęcia są podwójnie, a nawet potrójnie skuteczne!!!! :) Oj nasze treningi to nie przelewki. Efektywnie dobrane ćwiczenia do wymagań klienta dają naprawdę super efekty i co najważniejsze masę radości!!! :) Każda kropelka potu zbliża nas do uwolnienia fabryki endorfin! :D

A uwierzcie- tych kropel potu jest naprawdę WIELE !!! :P

Myślę, że wszystkie instruktorki są niesamowicie dumne ze swoich podopiecznych, gdyż sprostanie takiemu wyzwaniu to nie lada wyczyn.

dokladnie-tak-

Sport + Upał = maksymalne zmęczenie, hektolitry wypitej wody, przemoczone ręczniki i co najważniejsze NIEZWYKŁE EFEKTY ! :)

Ludziska chcecie się trochę ożywić? Poprawić sobie humor? Nawiązać nowe ŚWIETNE znajomości?

Cóż… wystarczy się ruszyć z kanapy po pracy czy domowych zajęciach i nas odwiedzić! :) Nam będzie bardzo miło, Wam będzie na pewno bardzo miło – czego chcieć więcej?! :)))

Chcecie zmienić coś w swoim życiu? Sprawić aby nabrało większego sensu? rozpędu? chęci?

Uwierzcie- nic tak nie wznosi nas do „góry” jak uprawianie sportu!!!

Po zajęciach można skorzystać z części barowej, gdzie będziecie mogli wzmocnić się zdrowym jedzonkiem czy przepysznymi koktajlami! :)

Buziaki Kochani:*** Zapraszamy Was serdecznie! :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>