BE ACTIVE Chodakowskiej

Możemy mówić już o fenomenie Chodakowskiej w Polsce. Musimy powiedzieć sobie szczerze, że zrobiła dziewczyna dobrą robotę.

Wracając z Grecji, zrobiła to co sobie założyła. Zrobiła istną rewolucję na rynku fitness w Polsce, którego udziały szacuje się na ok. 1,5-3%.

Rynek fitness w Stanach Zjednoczonych stanowi ok. 10%, a w Szwecji ok. 15%. Mamy jeszcze dużo do zrobienia by zachęcić coraz więcej osób do aktywnego spędzania czasu, nie tylko na zajęciach indoor, ale także outdoor.

Chodakowska niewątpliwe popularyzuje fitness w ogromnej skali. Zaczęła od nagrania DVD z magazynem SHAPE z określonymi programami fitness. Kto zaparł się, przestrzegał zaleceń Chodakowskiej, miał gwarancję odniesienia sukcesu – zmiany swojego stylu życia i powrotu do formy.

Teraz czas przyszedł na BE ACTIVE – dietetyka&fitness, czyli nowy klub fitness założony przez Chodakowską. Klub mieści się na ul. Wołowskiej 3 w kompleksie Mercury Park. Podobno klub jest już oblężony.

Strona web: BeBio Chodakowska
Facebook: Fanpage Chodakowskiej

thumb_219__top-slideshow

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>