Tonique Fitness by Sylwia Wiesenberg

Krótko mówiąc,  porzuciła finanse by stać się kobietą tonique. Po sukcesie Chodakowskiej, przychodzi czas na Sylwię Wiesenberg i jej własną metodę treningu całego ciała.

Stworzona przez nią metoda Tonique bije rekordy popularności! Występowała w programie Windy City Live ABC i regularnie pojawia się w New York Fit Minute stacji CBS, gdzie z uśmiechem i energią zachęca do ćwiczeń. Nie mówiąc już o publikacjach w takich magazynach, jak Cosmopolitan, Elle czy Self. Ma na koncie 7 dvd z ćwiczeniami – Tonique Born To Move, Energy Mat, Tonique Sculpt Dynamics, Tonique Premier, Tonique Cardiomat, Tonique 2 i Tonique Mat. Ostatnie z nich zostało wyróżnione przez Fitness Magazine tytułem “The Best Lower Body Transformer” (najlepsze ćwiczenia dolnych partii ciała) w rankingu Top Ten Workout DVDs 2012.

Teraz zaczyna podbijać Polskę.

Wiecej informacji możesz zaczerpnąć ze oficjalnej strony: toniquefitness

Tonique-Fitness

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>