Garmin Iron Triathlon 2014

Garmin Iron Triathlon, pierwszy w Polsce cykl imprez triathlonowych realizowany przez LaboSport, wspiera akcję „Biegiem na pomoc”. Poza sportowymi emocjami, każdy zawodnik startujący w cyklu na dystansie 1/4 Ironmana będzie wspierał Fundację SYNAPSIS. Z każdego zapisanego uczestnika na ten dystans, organizator przekaże na fundację 5 zł. Środki pozyskane w ten sposób będą przeznaczone na program wykrywania autyzmu u niemowląt.

Jest to pierwszy w Polsce profesjonalny cykl imprez triathlonowych. Zawodnicy startują na dystansie 1/4 Ironman (płyną 0,95km, jadą na rowerze 45km i biegną 10,55km). Czas końcowy pojedynczych zawodów jest sumowany z innymi trzema zawodami z cyklu, dzięki czemu utworzy się ranking najlepszych zawodników. Suma czasów daje potencjalny wynik jaki osiągnęli by zawodnicy na pełnym dystansie Ironman.

Garmin Iron Triathlon to impreza nie tylko dla „wkręconych” w triathlon, ale również dla ich rodzin i przyjaciół, którzy mogą po raz pierwszy poczuć cudowną dawkę endorfin i rozpocząć swoją przygodę ze sportem. Dystans, który proponujemy zawodnikom jest idealnym dystansem dla początkujących triathlonistów, a także dla tych, którzy chcą sprawdzić swój aktualny stan wytrenowania przed docelową imprezą na dłuższych dystansach. Ponadto zostaną rozegrane również zawody towarzyszące dla dzieci i młodzieży.

Miasta jakie wchodzą w skład Garmin Iron Triathlon 2014 to:

Piaseczno (24-25.05.2014), Ślesin (07-08.06.2014), Radków (21-22.06.2014), Gołdap (05-06.07.2014), Górzno (19-20.07.2014).

Więcej informacji jak na stronie portalu imprezy: Garmin Iron Triathlon.

logo_garmin_iron_triathlon_www_niebieskie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>