LunchBots – pakuj & zajadaj

Wraz z rozpowszechnianiem się mody na zdrowe odżywianie i bycie FIT, możemy już od jakiegoś czasu zauważyć jak mnożą się kluby fitness, powstają nowi producenci sprzętu fitness oraz bary serwujące wyłącznie zdrowe dania.

Każdy wie, że sam trening nie zdziała cudów. Osiąganie naszych własnych celów treningowych jest w dużej mierze uzależnione od spożywanych posiłków w ciągu dnia.

Super pomysłem jest zaopatrzyć się w pojemniki na posiłki oraz shakery lub bidony, co umożliwi nam nie doprowadzanie do pojawienia się uczucia głodu i odwodnienia.

Zauważyć można bardzo duży wybór tzw. lunch box’ów do których możemy zapakować nasze posiłki. Ciekawym rozwiązaniem wydają się być pudełka z podwójnym dnem, z przegródkami oraz utrzymującymi ciepło.

Na rynku USA atrakcyjne są pudełka LunchBots ze stali nierdzewnej. Więcej informacji możesz o nich uzyskać na stronie: LunchBots. Lunch boxy tej marki jak i innych są już do nabycia w Polsce w sklepie internetowym oferującym szeroki asortyment produktów do przechowywania żywności jak i napojów – Twój LunchBox.

tumblr_inline_ms3ib7Ul8e1qz4rgp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>