EXPO 2015 Mediolan – „Żywienie planety, energia dla życia”

EXPO 2015 Mediolan odbywać się będzie od 1 maja do 31 października 2015 r. Swój udział w EXPO 2015 zapowiedziało blisko 150 państw z całego świata. Wystawa organizowana jest przez Expo 2015 SpA, spółki założonej przez rząd włoski, region Lombardia, Prowincję Mediolan, miasto Mediolanu i Mediolańską Izbę Handlową.

Jej hasłem przewodnim jest  „Żywienie planety, energia dla życia” i zawiera wszystkie tematy z wyżywieniem, problemem braku żywności w niektórych regionach świata, edukacji w odżywianiu, jego jakością oraz wszelką tematykę powiązaną z GMO. Pod uwagę brane będą technologie, innowacje, kultura, tradycje i kreatywność związane z przemysłem spożywczym i żywnością. Głównym postulatem ma być prawo do zdrowego, bezpiecznego pożywienia i jego wystarczająca ilość dla wszystkich mieszkańców Ziemi.

Adres strony internetowej eventu: EXPO MILANO 2015
Inne źródła internetowe: MEDIOLAN.PL

expo-2015

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>