Magiczne blendery – WOW

W dzisiejszych czasach wszędzie pędzimy i często zdarza się nam narzekać że brakuje nam czasu na przygotowanie pełnowartościowych posiłków. Prawdę mówiąc wszystko zleży od organizacji czasu i dostępnych narzędzi. Oczywiste jest że bez bazy którą stanowią zdrowe i świeże produkty, się nie obejdzie.

Ciekawe wydają się magiczne urządzenia które pomagają nam w przygotowaniu zdrowych i smacznych posiłków lub jego składowych.

Niesamowitym urządzeniem jest MAGIC BULLET – blender bardzo popularny w USA. To cudowne urządzenie mieli, sieka, miesza i w blisko 10 sekund wyczaruje dla Ciebie to co sobie zamarzysz. Idealne urządzenie do mieszanki na omlet z płatkami górskimi, smoothie szpinakowo-bananowe czy koktajl truskawkowy z orzechami laskowymi.

Jeśli lubisz zupy kremy, to MAGIC BULLET jest dla Ciebie idealny. Zaletami tego produktu jest łatwość obsługi, bezpieczeństwo i szybkość działania. Rozmiary tego urządzenia spowodują że w wakacyjną podróż ten blender zabierzesz ze sobą.

Podobną, nieco droższą opcją jest NUTRiBULLET. Oba blendery można zakupić na aukcjach allegro.pl

Sprawdź już dziś przepisy kulinarne opracowane pod tego typu blendery: MAGIC BULLET BLOG & NUTRI BULLET RECIPES

magicbullet-4_600x600

magic-bullet-nutribullet-12-piece-blendermixer-system-sale-01

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>