Trenuj modnie – Be fit & fashionable

Rynek fitness rozwija się z galaktyczną prędkością. Wchłania on w swoje struktury nowopowstające firmy produkujące sprzęt i akcesoria fitness, kosmetyki, napoje, suplementy, firmy gastronomiczne opracowujące nowe zbilansowane posiłki czy start-up’y dostarczające nowe aplikacje motywujące nas do osiągania lepszych wyników, systemów zmuszających nas- potencjalnych miłośników aktywności fizycznej do podejmowania rywalizacji z innymi „fit użytkownikami”. Tzw. grywalizacja jest już wśród nas.

A firmy odzieżowe? Z pewnością na rynku sportowym karty rozdają najsilniejsi gracze jak Adidas, Nike, Reebok etc. którzy już stworzyli swoje specjalne marki odzieżowe i obuwie do wykonywania określonego typu treningu. Segmentacja wśród określonej linii produktowej jest ogromna. Fani Crossfitu, Streetworkout, Yoga, Pilates, MMA czy ZUMBY mają z czego wybierać.

Teraz czas przyszedł na firmy odzieżowe które dotychczas się nie specjalizowały w produkcji tego typu odzieży. Sądzę, że Lidl i Biedronka oferowały już wcześniej, choć cyklicznie (sezonowo) odzież sportową jak to właśnie zrobił ostatnio H&M.

H&M Sport to linia odzieży sportowej dostępna w sklepach H&M od 2013 roku. Odzież wykonana jest z funkcjonalnych materiałów, a co najważniejsze zaprojektowania jest z uwzględnieniem najnowszych trendów modowych. Nowa, wiosenna kolekcja, jest dostępna w sieci H&M od stycznia 2015 roku.

W moim odczuciu tego typu odzież – podążająca za trendami mody podbije serca ogromnej ilości pasjonatów fitnessu. I zacznie szybko wypierać z rynku skostniałe marki odzieży np. Decathlon.

A jak ma być modnie to może warto zapoznać się także z linią odzieży Soft Wear by ZARA.

Czas na zakupy on-line: H&M Shop-online

5GD-Sport-Women-CPD-2

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>