Monitorujesz? Analizujesz?

Nowe technologie są wśród Nas. A zwłaszcza w ostatnim czasie elektroniczne urządzenia bardzo często dedykowane są nie tylko dla sportowców zawodowych, ale dla miłośników różnych dyscyplin, takich jak: bieganie, pływanie, jazda na rowerze, gra w golfa.

Oferta tzw. trackerów (urządzeń stworzonych do pomiarów) osiągów skierowana jest także do osób ćwiczących na siłowni, sali fitness jak i Trenerów Personalnych. Ów urządzenia przybierają formę zegarków sportowych które posiadają coraz większą ilość funkcji treningowych oraz są bardzo modnym dodatkiem do naszego ubioru.

Są one przede wszystkim odporne na uderzenia, pot i wodę oraz stają się naszym notatnikiem, kalendarzem i bazą danych, danych które są cenne, dzięki którym możemy poprawiać nasze wyniki w sporcie. Udostępniając nasze przejechane km lub spalone kcal w danym dniu na platformach social media jesteśmy w stanie zmotywować naszych znajomych do aktywności fizycznej.

Na rynku jest kilkanaście marek gadżetów (zegarków, opasek), które są Was w stanie zadowolić. Prym wiodą renomowane marki, takie jak: Garmin, Polar, Suunto Ambit3 Sport czy Timex.

Zapoznaj się z marką: Garmin Polska czy Polar

Garmin

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>