CYBEROBICS® – nowy wymiar zajęć grupowych fitness

Będąc ostatnio w Berlinie na Alexanderplatz wpadła mi w oko nowinka branżowa – CYBEROBICS®. Właśnie w tym miejscu można było spontanicznie skorzystać z kursów (zajęć) grupowych fitness gdzie prowadzącymi są znani w amerykańskiej branży fitness trenerzy i instruktorzy.

Zajęcia fitness w tej formie zostały nakręcona w najwyższej jakości obrazu (jakości kinowej) i dzięki takiej technologii jesteśmy w stanie udać się w podróż do Hollywood i Santa Monica.

Oferta zajęć jest w dużym stopniu urozmaicona, gdzie możemy trenować podczas zajęć kondycyjnych, spalających tkankę tłuszczową czy skorzystać z zajęć wellness. Każdy trening to „sportowa teleportacja” do innej scenerii, na plażę w Santa Monica czy w rejon stanu Nevada, który jest tłem do zajęć Cycling (rowerki).

Treningi są prowadzone np. przez – Kate Hudson, która w swoim kursie CYBEROBICS® Kate’s Malibu Beach Body Workout prezentuje najlepsze ćwiczenia w stylu „forma na lato”. Jest też kurs Barbary Becker, która w otoczeniu cudownej panoramy Miami poprowadzi klasyczny trening całego ciała – Barbara’s Miami Shape Workout. David Kirsch – trener hollywoodzkich gwiazd w kursie CYBEROBICS® David Kirsch‘s Plank Workout.

Na pewno taka forma zajęć fitness, pojawi się w klubach sieciowych w Europie i Polsce jako nowinka, jednak czy „wirtualny” Trener i Instruktor jest w stanie zajęć miejsce realnego Instruktora? Teraz już tylko wypatrujemy ery robotów-trenerów…

cyberobics_3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>