Corporate Wellness kluczem do produktywności pracownika

DUŻO DO ZROBIENIA – CORPORATE WELLNESS W POLSCE

Jak wygląda kwestia wdrażania corporate wellness w Polsce? Z pełnym przekonaniem można stwierdzić, że znacznie lepiej niż kilka lat temu, jednak jeszcze bardzo dużo pozostaje do zrobienia. Zgodnie z globalnym raportem „Working Well” przygotowanym przez Buck Consultants, pełne wdrożenie programu promocji zdrowia i wellness deklaruje zaledwie 3% polskich firm przy średniej światowej na poziomie 29%. W przypadku działań jednorazowych sytuacja ma się lepiej – gotowość do działania deklaruje 43% firm. Niestety, 34% polskich firm nie planuje wdrażania programów promocji zdrowia wcale, podczas gdy średnia światowa to 9%.

ERGO Hestia to kolejny pracodawca, który podąża za trendem Corporate Wellness i realizuje strategię, która ma zachęcić pracowników do aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia. Mamy przyjemność poinformować, że sopocka firma wyposażyła w sprzęt Technogym dedykowaną strefę fitness w swoim Centrum Zdrowego Pracownika. Wśród wybranych urządzeń znajdują się m.in. maszyny cardio z linii Forma i Excite+ oraz urządzenie do treningu funkcjonalnego Kinesis One. Pracownicy firmy mogą ćwiczyć pod okiem profesjonalnego trenera personalnego, który prowadzi treningi grupowe oraz indywidualne.

źródło: Inwestycje.plTechnogym Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>