EUROGYM i JUMP WITH ME – układ synergiczny

Klub EUROGYM – Strefa Sportu i RelaksuKrzysztof Skiba, Menadżer klubu

Z każdą wiosną wszystko budzi się do życia. Więc, narodziła się idea tworzenia nowej oferty, podążając za trendami na rynku fitness, za pasją do ruchu i sportu z myślą o naszych klubowiczach, o osobach chcących doświadczyć czegoś nowego.

I tak podejmując działanie pro-aktywne udało się zawiązać lokalne partnerstwo z Agnieszką Jadczak – jedną z naszych Instruktorek, która poznała nasz klub jeszcze jako klubowiczka. To przykład czystej synergiiwspółdziałania na jasno określonych warunkach, często dyskutowanych do późnych godzin wieczornych.

Od samego początku jak i pod koniec tworzenia modelu współpracy byliśmy myślami z naszym Klientem jak i potencjalną osobą, mieszkańcem miasta Krosna, by móc przybliżyć mu naszą ofertę na wyciągnięcie ręki, by móc jeszcze w większym stopniu „wprowadzać Krosno w ruch”.

JUMP WITH MEAgnieszka Jadczak, Instruktorka fitness i  partner klubu

Pasja to wielkie zamiłowanie do czegoś co uskrzydla. Moja pasją od zawsze był sport. Szkoda tylko, że nie zawsze miałam czas na samorealizację. Teraz korzystam z chwili, w której mogę rozwijać i kształtować moje upodobania.

Fitness to bardzo kobieca dziedzina. SLIM BODY i FIT TABATA zajęcia, które prowadziłam do tej pory to ćwiczenia siłowo-wzmacniające przeplatane treningiem funkcjonalnym i interwałami.  W tej chwili swoją ofertę poszerzam o zajęcia na trampolinach. Będą się one charakteryzowały tym, że godzinę podzielimy na etapy: rozgrzewki, części intensywnych skoków, czyli część cardio, siłowo-wzmacniający na trampolinie przy użyciu tubingu (specjalnych taśm oporowych) lub hantelek i stretching, który również przeprowadzę na trampolinie.

Ćwiczenia na trampolinie to spalacz kalorii, które super działają na kręgosłup o ile zajęcia są poprowadzone w inteligentny i świadomy sposób. Ja jestem w stanie to Ci zagwarantować.

Trampolina daje wiele możliwości, dzięki czemu będzie ciekawie i różnorodnie. Dodatkowo, wprowadzamy tubing-gumy. Są one w pewnym stopniu alternatywą dla hantelek. Body pump-krótki gryf inaczej sztanga i talerze, które możesz dopasować do swoich indywidualnych potrzeb. Głównie skupimy się tu na gluteusie maximusie czyli pośladkach. Rozbudowa i przyrost tkanki mięśniowej to nasz cel. Squat ze sztangą-ćwiczenie wielostawowe, jak sama nazwa wskazuje aktywuje większą ilość mięśni.

Mogę śmiało powiedzieć, że w tej chwili nie pracuję ani minuty. Robię to co uwielbiam najbardziej na świecie, w miejscu, w którym panuje super atmosfera, menadżer klubu najlepszy z najlepszych, a bywając na różnych szkolenia i warsztatach mam okazję poznawać super ludzi, którzy również fascynują się sportem. Czego chcieć więcej.

Czekamy na Was wraz z nową odsłoną naszej oferty od 5 czerwca (poniedziałek). Warto przemyśleć naszą ofertę pod kontem różnorodności, dostępności i atrakcyjności cenowej. My ją traktujemy jako inwestycję naszej bieżącej działalności, a Ty musisz potraktować ją jako inwestycję w siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>