POZNAJ NAS

Kadra Instruktorów i Trenerów Klubu EUROGYM, to ludzie którzy wykorzystując swoje doświadczenie i wiedzę pomogą Ci zrealizować założony cel treningowy oraz sprawią, że będziesz czuł się w naszym klubie komfortowo i wygodnie.

Nasi Instruktorzy i Trenerzy posiadający wiedzę z dziedziny sportu, rehabilitacji i żywienia, zapewnią Tobie profesjonalną opiekę podczas ćwiczeń, ułożą indywidualny cykl treningowy i będą dokonywać kontroli postępów Twojej pracy.

System Opieki Trenerskiej EUROGYM to połączenie doświadczenia i bogatej wiedzy naszych instruktorów wraz ze specjalnie opracowanymi kartami treningowymi. To na nich trener rozpisze dopasowany do Twojego celu plan treningowy. Plan, który będzie zawsze przy Tobie, aż do kolejnego treningu personalnego.

Osoby które tworzą klub EUROGYM to także Personel Recepcji. To oni codziennie dbają abyś mógł trenować w naszym klubie bez przeszkód wykorzystując wszystkie nasze udogodnienia oraz cieszyć się przyjazną atmosferą. Dbając o Państwa komfort, służymy pomocą w każdej sprawie.

PERSONEL RECEPCJI

obraz-w-tresci-3-1

Natalia Gęsiak

– Absolwentka Wyższej Szkoły i Zarządzania w Rzeszowie na wydziale Dziennikarstwo i Komunikacja społeczna, specjalność: Grafika Komputerowa

Praca w klubie daje mi ogromną satysfakcję ponieważ codziennie spotykam ciekawych ludzi, dostarcza też ciągłych wyzwań i uczy cierpliwości co motywuje mnie do działania i ciągłego doskonalenia.

Motto: Sami musimy stać się zmianą, do której dążymy w świecie – Gandhi

DSC03286

Natalia Szczurek

Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Stanisława Pigonia w Krośnie na kierunku Turystyka i Rekreacja, specjalność: Turystyka uzdrowiskowa, Wellness i SPA

Co daje mi praca w klubie? Możliwość poznania nowych ludzi, samorealizacji oraz satysfakcji z nabywania nowych doświadczeń.

MottoNic, co ma wielką wartość w życiu nie przychodzi łatwo – Dr. Norman Vincent Peale

img_3891

Justyna Szydło

Absolwentka Liceum zawodowego na kierunku: renowator zabytków architektury.

Motto: Kto chce naprawdę odnaleźć samego siebie, musi nauczyć się obcowania z przyrodą, bo oczarowanie jej pięknem wprowadza bezpośrednio w ciszę kontemplacji – J.P. II

 KADRA INSTRUKTORÓW, TRENERÓW i REHABILITANTÓW

Ola Marosz

Aleksandra Marosz

– Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością Fitness – nowoczesne formy gimnastyki

Szkolenia i warsztaty: Step, Body shape, Hi-lo,  Fitness salsa, Kick&boxing, power step, Fit dance, Step show, Super shape, Step combo power, Total body shape, Step sculpt, Step dance, Circuit training, Dance musical

Motto: Rób to co kochasz – Kochaj to co robisz.

agnieszka-jadczak-zdjecie

Agnieszka Jadczak

 – Liceum ogólnokształcące w Sanoku. Liceum Zawodowe w Sanoku, specjalizacja fryzjer.

Szkolenia, kursy: Żak centrum nauki i Biznesu w Jaśle, Ogólnopolska sieć szkół z zakresu instruktor fitness mieszane style.

Motto: „Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą”.

dsc02643

Joanna Panocha

– Mgr fizjoterapii, terapeuta metody McKenzie na poziomie zaawansowanym oraz metody PNF

Szkolenia i kursy: Kurs Taping Rehabilitacyjny (Taping Sportowy w Rehabilitacji), Kurs Thera-Band Academy Ćwiczenia oporowe i równoważne z zastosowaniem sprzętu Thera-Band, Badanie i fizjoterapia funkcjonalna w uszkodzeniach obręczy barkowej,  Badanie i fizjoterapia funkcjonalna w uszkodzeniach stawu kolanowego.

Motto: Dziś zrób dla siebie coś, za co podziękujesz sobie w przyszłości.

ola

Ola Krężałek

– Mgr administracji w Wyższej Szkole Prawa i Administracji w Rzeszowie

Szkolenia i kursy: Instruktor Rekreacji Ruchowej ze specjalnością Hatha Joga, kurs joga kreatywna dla dzieci, w trakcie „kursu doskonalącego” metoda Iyengara.

Motto: Rób to co kochasz!

dsc02987

Paula Rąpała

– Absolwentka Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku fizjoterapia

Szkolenia i kursy: Instruktor rekreacji ruchowej z specjalnością trener personalny

MottoNieważneile razy upadnieszważneile razy się podniesiesz.

dsc01449

Marcin Lupa

 – Mgr fizjoterapii, certyfikowany Instruktor Rekreacji Ruchowej o specjalności: kulturystyka

Szkolenia i warsztaty z zakresu: anatomia i fizjologia człowieka, biomechanika, odnowa biologiczna, metodyka nauczania ćwiczeń, technika wykonywania ćwiczeń, metody treningowe, układanie planu treningowego i żywieniowego, komponowanie diet i suplementacja oraz jej dobór.

Kursy: masażu klasycznego, masażu bańką chińską, tradycyjnego hinduskiego masażu olejowego Abhyanga, masażu gorącymi kamieniami pochodzenia wulkanicznego.

Motto: Pozytywne nastawienie to podstawa sukcesu.

dsc02677

Mateusz Zięba

– Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Stanisława Pigonia w Krośnie na kierunku wychowanie fizyczne, specjalność trener osobisty

Szkolenia i kurs: Trener personalny, Instruktor Oyama Style Karate.

Motto: Uwierz w siebie, a dokonasz rzeczy niemożliwych.

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>